Realitní siť UNITED real & partners vznikla v květnu roku 2008 v Brně, kdy navázala na činnost zakladatele realitní sítě, společnosti FINREKA s.r.o., a společně s dalšími dvěmi realitními kancelářemi - Směřička reality a Josefi reality - začali podnikat pod touto obchodní značkou. K těmto kancelářím se začali postupně přidávat další. Nyní se stále připojují další partnerské kanceláře.


Členem realitní sítě se může stát každý samostatný realitní makléř či kancelář, která bude mít zájem dodržovat etický kodex, tzn. dobré mravy a právní řád ČR.

Členství v realitní síti umožňuje jednotlivým partnerům podnikat dál pod vlastním obchodním jménem a na vlastní IČO. Doporučujeme však našim partnerům společně používat název UNITED real s názvem jejich kanceláře, pro lepší marketingové zviditelnění jejich zakázek i zakázek ostatních partnerů.

Našim partnerům umožňujeme i společnou inzerci na realitních serverech placených realitní sítí tak, aby dosáhly k maximálním provozním úsporám při nezbytných nákladech na inzerci. Dále nabízíme společnou inzerci pod hlavičkou realitní sítě v realitních časopisech pro dosažení maximálních množstevních slev.

Naši členové a partneři jsou společně provázáni on-line díky realitnímu softwaru, který dostane zdarma každý nový člen. Tím může dojít ke společnému sdílení kontaktů na poptávající klienty a vzájemná kooperace mezi partnery po celé ČR. Vše je dobrovolné a rozhodnutí je v kompetenci jednotlivých partnerů.

Pokud uvažujete o úsporách provozních nákladů na Vaše podnikání v realitách, máte zájem využívat společné celostátní zázemí s ostatními partnery, neváhejte a kontaktujte nás. V naší realitní síti je vítán každý seriozní nový člen.

Do realitní sítě mohou vstoupit i nováčci v tomto oboru. Je pro ně připravený vzdělávací program Realitní akademie a možnost uplatnění na pozici Realitní makléř/ka v některé z našich partnerských kanceláří.


Naše členství v realitních sdruženích.

Provozovatel realitní sítě United real & partners, společnost Word property holding, SE., je řádným a zakládajícím členem Českomoravské realitní unie o.s., Hospodářské komory České republiky a mezinárodní realitní sítě UNITED REAL.