NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN 

Tímto krédem se řídí realitní kancelář Tonza Reality již 22 let a neustále se přesvědčuje, že platí v plném rozsahu. Důkazem je dlouhá řada spokojených klientů a velmi dobré reference. 

HISTORIE SPOLEČNOSTI  

Vznik realitní kanceláře Tonza Reality se datuje rokem 1998 a od začátku se zaměřuje na trh rezidenčních a komerčních nemovitostí, které se nacházejí na území hlavního města Prahy a Středočeského kraje. Nejde však pouze o zprostředkování pronájmu a prodeje bytů, rodinných domů, residenčních a komerčních nemovitostí, ale o kompletní servis od A do Z, při němž klient podepisuje veškeré dokumenty v teple svého domova. 

ČLENSTVÍ V REALITNÍ KOMOŘE ČR

Realitní komora ČR je profesionální sdružení odborníků, obchodníků a dalších specialistů, kteří působí na Českém realitním trhu. Realitní komora ČR byla založena v roce 2009 úspěšnými realitními kancelářemi a makléři z celé České republiky. Realitní kancelář Tonza Reality je řádným členem Realitní komory ČR a zaměstnanci realitní kanceláře Tonza Reality jsou povinni řádně dodržovat Etický kodex vydaný Realitní komorou ČR.