NÁŠ ZÁKAZNÍK, NÁŠ PÁN

Tímto krédem se řídí realitní kancelář Tonza Reality již 16 let a neustále se přesvědčuje, že platí v plném rozsahu. Důkazem je dlouhá řada spokojených klientů a velmi dobré reference. Vznik realitní kanceláře Tonza Reality se datuje rokem 1995 a od začátku se zaměřuje na trh rezidenčních a komerčních nemovitostí, které se nacházejí na území hlavního města Prahy. Nejde však pouze o zprostředkování pronájmu a prodeje bytů, rodinných domů, residenčních a komerčních nemovitostí, nacházejících se na území hlavního města Prahy a v jejím blízkém okolí, ale o kompletní servis, při němž klient podepisuje veškeré dokumenty v teple svého domova.


HISTORIE SPOLEČNOSTI


Založení realitní kanceláře TONZA REALITY je datováno již do prvé poloviny roku 1995, kdy se realitní kancelář aktivně podílela na trhu nemovitostí jako sdružení fyzických osob; od počátku roku 1998, kdy byla zapsána do obchodního rejstříku, již však společnost působí s dovětkem a v právní formě "společnost s ručením omezeným".

Společnost TONZA REALITY s.r.o. byla založena dvěma společníky bez přímé či nepřímé zahraniční majetkové nebo rozhodující účasti a postupem času se přetransformovala v silnou a prosperující realitní kancelář, která zaujímala až do roku 2011 dominantní místo na realitním trhu v Praze.  

V roce 2011 v rámci spojeného developerského projektu do společnosti TONZA REALITY s.r.o. majetkově vstoupila společnost KRZEPINSKI holding, která následně od společníků odkoupila jejich podíly a stala se jediným společníkem.

Společnost KRZEPINSKI holding zařadila činnost realitní kanceláře do portfolia svých služeb a  prostřednictvím svých společností zajišťuje kompletní služby na trhu nemovitostí. 


Ochranné známky TONZA REALITY, KRZEPINSKI CONSULTING, KRZEPINSKI DEVELOPMENT a veškeré další podobné ochranné známky a ochranné známky od nich odvozené či jiné ochranné známky jsou užívány společností KRZEPINSKI s.r.o. na základě licence udělené ze strany KRZEPINSKI holding a společností s ní propojených.