Privatizujete v současné době obecní byt, ve kterém bydlíte? Nemáte k dispozici dostatek finančních prostředků na odkoupení nemovitosti? Nezoufejte, pomůžeme Vám, neboť v této oblasti máme dlouholeté zkušenosti.

Pomoc s privatizací

Abychom Vám mohli co nejlépe pomoci při privatizaci bytu, doporučujeme osobní nezávaznou schůzku s naším zkušeným realitním makléřem, který s Vámi odkoupení bytu od obce důkladně probere, mj. tržní odhad bytu, právní servis, úhradu kupní ceny městské části, dluhů, exekucí, daní, případný následný prodej a zajištění nového bydlení.

Samozřejmostí je i kompletní právní servis.

Rádi Vám též pomůžeme byt prodat a zajistíme koupi nového bydlení v lokalitě dle Vašeho výběru, s jistotou dostatečné finanční rezervy pro budoucnost.

V rámci výkupu a prodeje bytů před privatizací nabízíme:

  • uzavření budoucí kupní smlouvy na odkoupení bytu, který jde do privatizace od nájemníka, složení zálohy na kupní cenu a uhrazení kupní ceny městu u  privatizovaného bytu
  • uhrazení dlužných nájmů na bytech
  • zajištění nového bydlení u měst či družstev formou směny
  • zajištění nového bydlení v nájemních domech
  • uzavření jiných dohod s nájemníkem na základě konkrétního případu
  • vyplacení odstupného
  • úhradu nákladů na přestěhování

Veškeré poradenství poskytujeme zdarma.

Naše společnost Vám nabízí své dlouholeté zkušenosti v otázkách privatizace obecních a magistrátních bytů do osobního i družstevního vlastnictví.

V případě, že máte na privatizovaném bytu dluhy např. na nájemném pomůžeme vám tyto pohledávky uhradit z vlastních zdrojů.  Pomůžeme vám vyřešit i další případné právní problémy, který brání privatizaci tak, aby byly splněny veškeré podmínky pro odkup bytu.  Dalším asi nejdůležitějším krokem  kterým vám pomůžeme bude úhrada celé kupní ceny bytu z vlastních zdrojů. 
 

Jak probíhá proces privatizace v naší společnosti:

Je potřeba si také ujasnit , za jakým  účelem byt privatizujete. Pokud v bytě dále zůstanete je potřeba předem vyřešit budoucí hypotéku ze které náš dluh uhradíte. I s tím vám dokážeme pomoci.
V případě, že po privatizaci  nebudete mít o byt zájem a budete ho chtít prodat, nabízíme možnost odkoupení.
Vyřešíme případný právní problém nebo uhradíme případný dluh na nájemném.
Možnost vyplacení zálohy .
V případě, že budete potřebovat  zajistíme pro vás jiný byt, vyhovující Vašim potřebám.
Po celou dobu privatizace je Vám k dispozici náš specialista

Sjednejte si schůzku v naší kanceláři a přenechte vaší privatizaci bytu skutečným profesionálům. Naše společnost Vám nabízí své dlouholeté zkušenosti v otázkách privatizace obecních a magistrátních bytů do vlastnictví.