Základní činnost realitní kanceláře TONZA REALITY je zaměřena na zprostředkování pronájmu a prodeje bytů, rodinných domů, rezidenčních a komerčních nemovitostí na území hlavního města Prahy a v jeho blízkém okolí.

Poskytujeme kompletní poradenství a zprostředkování prodeje, koupě a pronájmu nemovitostí a s tím souvisejících záležitostí. Ať se jedná o znalecké posudky, asistence při odborných jednáních či ostatní právní servis nebo o pomoc při rozhodování o volbě způsobu financování, či hodnocení návratnosti investic.

Společnost prosazuje ke každému klientovi individuální přístup, který umožňuje nalezení optimálního řešení jednoho každého případu. Budeme rádi, když i Vy využijete našich služeb.

Naši makléři – konzultanti jsou absolventy odborných škol, jsou odborně zaškolení, a jsou neustále seznamováni se všemi novinkami v oboru a legislativě. Realitní makléř se pro Vás stane blízkým obchodním partnerem, který zajistí prezentaci nabízené nemovitosti, sjednání se zájemci i s bezpečnou realizací prodeje či nájmu Vaší nemovitosti.

Rozšířili jsme nabídku poskytovaných služeb, a to zejména o investiční činnost a posouzení či odstranění právních vad (věcná břemena, zástavy, exekuce, insolvence a jiná omezení, případně dědictví), které brání prodeji.


Služby společnosti TONZA REALITY v kostce:


REALITYZprostředkování prodeje, koupě, nájmu a podnájmu nemovitostí včetně komplexního poradenského servisu, včetně právního poradenství ve spolupráci s právními poradci, asistence při odborných jednáních, ocenění hodnoty nemovitostí, atd. Výkup nemovitostí do 48 hodin, pokud vlastníte nemovitost a potřebujete okamžitě finance, nebo pokud máte finanční problémy, tak tato služba je přímo pro vás.

INVESTICESlužby pro investory, konzultace a hodnocení návratnosti investic, zajištění vhodných investičních příležitostí, příprava investičních akci včetně zajištění partnerů a financování, komplexní právní servis a poradenství.

FINANCEZprostředkování hypotečních úvěrů nebo úvěrů ze stavebního spoření, komplexní vyřízení hypotéky do tří dnů, a to bez nutnosti návštěvy banky. Výhodné uložení finančních prostředků, výhodné uložení finančních prostředků na 12-24-36 měsíců při pevné sazbě 10% p.a. se 100% zárukou zajištěnou nemovitostí.

STAVBYProvádění jednoduchých a drobných staveb, výstavba nemovitostí na klíč, rekonstrukce nemovitostí a bytů, výstavba rodinných domů na klíč, je rozšířením kvantity služeb, zajišťujeme v plném rozsahu dodávku příp. subdodávku stavebních prací. Rozpočtování staveb; je velmi využívána, a to právě klienty, kteří se stěhují z bytu do rodinného domku, který staví nebo renovují. Stavební a technický dozor ve stavebnictví, služba hojně využívána klienty, kteří provádějí rekonstrukce, popř. úpravy svého stávajícího bydlení nebo nově zakoupené nemovitosti; tato služba je dostupná všem klientům bez omezení, zda-li od kanceláře mají zajištěn prodej nebo koupi nemovitosti.

SPRÁVASpráva movitého a nemovitého majetku; této služby hojně využívají klienti, kteří investují své volné finanční prostředky do nemovitostí, starosti se správou nemovitosti pak přenechávají realitní kanceláři Tonza reality.

KONZULTACE a hodnocení návratnosti investic. 

OCEŇOVÁNÍ nemovitostí.

ASISTENCE při odborných jednání. 

PRÁVNÍ poradenství ve spolupráci s právními poradci.

Pro klienty v rámci prodeje zajišťujeme prohlídky vyhledaných nemovitostí, poskytujeme bezplatné ekonomické poradenství, znalecký posudek (soudní odhad) a právní servis. Klienti mají možnost využít bezplatné prezentace své nemovitosti na internetu a dále v inzerci naší společnosti.