Prodej RD, 5+1, Dobkovičky


Celková cena: 3 800 000 Kč za nemovitost


<< Zpět

Kategorie: Rodinné domy
Typ prodeje: Prodej
Kraj: Ústecký kraj

Adresa:Dobkovičky
Evid. číslo:-
Budova:Cihla
Stav objektu:Dobrý
Vlastnictví:OV
Umístění:-
Podlaží počet:2
Podlaží umístění:-
Plocha užitná:140
Plocha podlahová:-
Balkón:-
Lodzie:-
Sklep:-
Parkovací stání:-
Plyn:-
Provize:-
Zařízen:-

Popis:
Nabízíme Vám velmi výjimečný objekt k bydlení i k podnikání.
Nabízená nemovitost obsahuje rodinný dům s příjemným posezením pod krytou terasu, bazénem přímo u domu, travnatým prostranstvím první části zahrady, ovocný sad, zahradu se skleníkem, krásný sklep s širokým množstvím využití např. jako vinný. A to není vše, součástí táto nabízené nemovitosti je další dům s číslem popisným, vlastním vjezdem na pozemek, a zároveň spojený navazující zahradou k rodinnému domu. Tato část nemovitosti o zastavěné ploše cca 50m2 je v současné době využívána jako garáž. Na tuto část objektu přímo navazuje velice krásné hospodářské stavení z pálených cihel.
Celkově je celý pozemek vlastníků rozdělen na tři samostatné části, které na sebe plynule navazují a jsou odděleny zastřešenými průjezdy s přístavky.
Samostatný rodinný dům je ve velice dobrém stavu s průběžnou rekonstrukcí. Střecha domu byla dělána před 15lety, dům je napojen na vodovod, vytápěn ústředním topením na tuhá paliva . Ohřev vody boiler. Kanalizace svedena do septiku. V plánu obce je na rok 2022 kanalizace. Plynová přípojka na kraji pozemku. V 1.N.P. se nachází zádveří s letní kuchyní pro prostornou terasu, obytná kuchyň a pokoj, koupelna, technická místnost. Do 2.N.P. po schodech ze středové části domu přijdeme k chodbě z které na jednu stranu jsou dva pokoje a druhou stranu další ložnice. Vstup do prostoru půdy po schodišti.
Půda je v přípravě na půdní vestavbu, kde je možné vybudovat další pěkné a velké pokoje. V domě jsou zachované prvky venkovského stavení a působí velice příjemným dojmem.
Samostatnou kapitolou pro zájemce je přilehlý dům. Garáž ( 50m2) s navazujícím krásným venkovským stavením, novou střešní krytinou, a prostorami pro chov zvířat nebo i rukodělné podnikání. Celých 200m2 s klenutými stropy se dělí na čtyři prostory a původně sloužilo i jako kuchyň , dílna, chov prasat, sklad uhlí, a jsou zde zachovány veškeré úpravy a vybavení.
Cesta do Prahy je 30 minut autem. Veškerá sociální infrastruktura je v Lovosicích, nejbližší obchod a školka je 5 minut autem od domu, v Chotiměři.


Ukázat na mapěZvětšit mapu