Prodej rodinného domu 100 m², pozemek 351 m² Cítov


Celková cena: 1 990 000 Kč za nemovitost


<< Zpět

Kategorie: Rodinné domy
Typ prodeje: Prodej
Kraj: Středočeský kraj

Adresa:Cítov
Evid. číslo:-
Budova:Kamenná
Stav objektu:Před rekonstrukcí
Vlastnictví:-
Umístění:-
Podlaží počet:2
Podlaží umístění:-
Plocha užitná:120
Plocha podlahová:-
Balkón:-
Lodzie:-
Sklep:-
Parkovací stání:Ano
Plyn:-
Provize:-
Zařízen:-

Popis:
Nabízíme Vám stavbu kamenného rodinného domu v příjemné obci navazující na kraj Mělníka. Stavba je v současnosti vyklizená a připravená na nápady, jak vytvořit stylové bydlení. Nabízený prostor byl krásný kamenný dům s přístavbami, pergolou, dílnou a zastřešeným skladem. Je zde kanalizace, plyn, studna. Vše přivedeno do domu. Městská voda je v ulici před domem. O dům nebylo určitou dobu pečováno, a proto se jeho obytné části, rozvody a střecha nachází ve stavu před kompletní rekonstrukcí. Kdo bude šikovný a ocení masivní zdi, jistě opět vytvoří bydlení i útulný domov. Cena nabízené nemovitosti zohledňuje vyšší míru renovace a modernizaci.
Dvůr domu skýtá soukromí, přítomnost studny je jedna z předností, výhled na krajinu se nabízí oken patra domu.
Domek je volně stojící, přízemní s podkrovím a je částečně podsklepený.
Vstup do přízemí přes krytou verandu / zádveří/ dále v přízemí je kuchyň, pokoje, koupelna, záchod, předsíň. V podkroví jsou 3 pokoje, ve sklepě je kotelna, uhelna.
Samostatnou kapitolou jsou přilehlé přístřešky, které čekají na nové majitele, aby jim dali svou funkci. Zastavěná plocha domu je cca 80m. Cesta do Prahy je 30 minut autem. V obci se nachází pošta, obecní úřad, ZŠ i MŠ, obchod s potravinami, kulturní dům, fotbalové hřiště, tenisové kurty a koupaliště. Nedaleko od obce je vodní plocha Baraba. rybářský revír a možnost koupání.. Obec byla v roce 2018 zvolena obcí Středočeského kraje. Veškerá další infrastruktura je v Mělníku.


Ukázat na mapěZvětšit mapu


Další fotografie