Prodej chaty, Oleško


Celková cena: 2 600 000 Kč za nemovitost


<< Zpět

Kategorie: Rekreační objekty
Typ prodeje: Prodej
Kraj: Středočeský kraj

Adresa:Sedm jezů, Oleško
Evid. číslo:-
Budova:Dřevěná
Stav objektu:Původní
Vlastnictví:-
Umístění:-
Podlaží počet:-
Podlaží umístění:-
Plocha užitná:35
Plocha podlahová:-
Balkón:-
Lodzie:-
Sklep:-
Parkovací stání:-
Plyn:-
Provize:-
Zařízen:-

Popis:
Nabízíme Vám koupi chatičky s vlastním pozemkem 441m2 v krásném Záhořanském údolí, které ústí do Vltavy na jejím pravém břehu jen těsně pod jejím soutokem se Sázavou. Jedná se o chatičku s číslem popisných, pozemkem-zahradou velikosti 441m2 a pozemku 28m2 – zastavěná plocha a nádvoří. Nemovitost není v zátopové oblasti. Záhořanské údolí je oblíbené místo klidu, rekreace s trampskou historií. Studna na pozemku, odpad je řešen septikem, elektřina v chatě. Možnost připojit na sítě telekomunikací.
Chata má zasklenou veranda, toaletu, hlavní místnost s odděleným kuch. koutem od spací části. Bonus je prostor pro přespání v podkroví. Na pozemku se nachází úložný dřevník. Nemovitost je v původním stavu a stojí na zvážení, zda nevyužít krásného místa a vlastního pozemku k stavbě domu, dle Vašich představ, tak jak je to možné vidět u některé okolní zástavby.
Doporučuji výlet po zeleném turistickém značení. Lesní komplex severně od Petrova v údolí Zahořanského potoka, který navazuje na les Ostřetiny. Západní část údolí směrem k Vltavě zastavěna chatami, východní část směrem k Zahořanům představuje zachovalý lesní porost v členitém údolí se stopami po středověké těžbě zlata. Přístup po zelené turistické značce - 1,5 km. Davle je klienty velmi oblíbená a vyhledávaná lokalita, nabízí kompletní občanskou vybavenost, jsou zde veškeré obchody a služby, základní škola, školka, umělecká základní škola, knihovna. Obec pořádá různé společenské akce pro občany a návštěvníky. Davle je klienty velmi oblíbená a vyhledávaná lokalita. Krásné místo pro bydlení a odpočinek zároveň. Davle leží na soutoku řek Vltavy a Sázavy 15 km jižně od Prahy. Svojí polohou je startovním, případně cílovým místem pro turistické výlety. Cyklistika, koupaní, pěší procházky podél řeky, rybaření.
Vynikající dopravní spojení do centra Prahy autem cca 20 min., nebo autobusem.


Ukázat na mapěZvětšit mapu


Další fotografie