Prodej kancelářských prostor, Praha 6- Střešovice


Celková cena: 9 000 000 Kč za nemovitost


<< Zpět

Kategorie: Komerční stavby a prostory
Typ prodeje: Prodej
Kraj: Praha 6

Adresa:Na Petynce
Evid. číslo:-
Budova:Cihla
Stav objektu:Dobrý
Vlastnictví:Osobní
Umístění:-
Podlaží počet:-
Podlaží umístění:-
Plocha užitná:169
Plocha podlahová:-
Balkón:-
Lodzie:-
Sklep:-
Parkovací stání:-
Plyn:-
Provize:+5% RK
Zařízen:-

Popis:
Nabízíme vám tento úžasný obchodní či kancelářský prostor v žádané lokalitě Prahy 6, v těsném sousedství oblíbeného koupaliště Petynka (200m), navazující vilové čtvrti, oblíbených parků a zámečku Kajetánka.
Dům, v kterém se prostory nacházejí, je po kompletní rekonstrukci. Jedná se o zateplený cihlový dům s novými rozvody, okny, fasádou a rekonstruovanými interiéry. Vytápění centrální. Nabízený prostor má výlohy-okna do ulice i vnitrobloku.

Nebytové prostory dispozičně tvoří:
- první část - 1x prostorná místnost 66m2 s výlohami, vstupem z ulice v 1.NP, toaletou a menší plochou pro kuchyňský kout. V minulosti prodejna, ale i architektonické studio o výměře hlavní plochy 60,14m2 + kuchyňka a toaleta 5,84m2
- druhá část s vlastním vchodem umístěným na boku domu a s možností jednoduchého přímého propojení s první částí, vstupní hala 16m2 se vstupem do pěkné světlé místnosti o velikosti 31m2 orientované na druhou stranu domu do vnitrobloku, a zároveň se schodištěm do 1.PP. Schodišťovým vstupem sejdeme do 1.PP kde se nachází centrální prostor okolo schodiště u kterého je vybudovaná sprcha a toaleta. V 1.PP se dále nachází dvě samostatné místnosti s menším osvitem, které sloužily jako tréninkový prostor k sportovnímu a tanečnímu cvičení nebo jako sklady horních provozoven. Hala 17,8 m2 včetně wc a sprchy, místnosti 30,9m2 s menším osvitem a 16,95m2 s větracím okýnkem.

Celková velikost obou částí nebytového prostoru je celkem 169,3m2, vlastnictví osobní. V současnosti zastavěnými dveřmi rozdělení na dva nezávislé prostory.
Katastrálně se má prostor formu jedné jednotku. Lze zažádat o rekolaudaci na bytovou jednotu.

Zastávka MHD bus 2minuty chůze, trasa 7 minut metro Dejvická (čtyři stanice autobusem) Dům přímo navazuje na rozlehlý centrální park.

Horní prostory v jsou ve standardním stavu připravené na lehké úpravy pro provozy mnoha činností. Dolní prostory vyžadují úpravy sociálního zařízení a případně modernizaci.


Ukázat na mapěZvětšit mapu


Další fotografie