Prodej bytu 4+1/L, Praha 14- Černý most


Celková cena: 5 400 000 Kč za nemovitost


<< Zpět

Kategorie: Byty
Typ prodeje: Prodej
Kraj: Praha 9

Adresa:Anderleho
Evid. číslo:-
Budova:Panel
Stav objektu:Dobrý
Vlastnictví:Dřužstevní
Umístění:-
Podlaží počet:4
Podlaží umístění:2
Plocha užitná:104
Plocha podlahová:-
Balkón:-
Lodzie:Ano
Sklep:-
Parkovací stání:-
Plyn:-
Provize:-
Zařízen:-

Popis:
Je tu pro Vás připravený světlý byt 4+1/L v blízkosti metra a úžasných prostorných parků. Ulice Anderleho u centrálního parku s vybudovaným rybníkem Aloisov, metro B - Rajská zahrada.
Byt 4+1/L s výměrou 104,57m2, kde 92,67m2 je samostatný byt, plocha lodžie navíc činí 6,96m2 a vše doplňuje příjemně velká komora 4,94m2 s oknem, umístěná na patře vedle bytu.
Nabízený byt je vhodný pro rodinu či vícegenerační bydlení.
Do všech místností se vchází z centrální chodby. Na prostornou lodžii vcházíte z obývacího pokoje.
Klidná ulice. Dům je po rekonstrukci stoupaček, okna plastová, nové interiéry. V blízkosti je základní škola, mateřská škola.
Pro bydlení nepotřebují noví majitelé v bytě dělat žádné investice, ale jinak je byt
Přímé okolí domu je plné parků, stezek, míst k odpočinku i k aktivnímu sportovnímu životu. Klidná ulice. Z obč. vybavenosti jsou v pěším dosahu též dosah supermarkety, lékař, zubař, lékárna, škola, ale i dětské hřiště.
Za zmínku stojí rozlehlý park U Čeňku s dvěma venkovními posilovnami, skateparkem, dřevěným altánem k posezení, a místním i přespolním dobře známou kavárnou Plechárna. Na park navazuje rybník Martiňák, Pískovna, Dolní rybník a především úchvatný Golf Resort Black Bridge.
Svou polohou na metru je Rajskou Zahradu strategickou spojnicí s centrem metropole. I autem se zde snadno a rychle napojíte na městský okruh i všechny rychlostní komunikace směrem z Prahy na východ a na sever. Pro bydlení je místo ideální pro množství obchodů, restaurací, sportovišť a zábavních podniků.
Černý Most je unikátní projekt kombinující komfortní život v přírodě s kompletním zázemím občanské vybavenosti v okolí. V sousedství přírodního parku Čihadla se nacházejí turisticky atraktivní místa, lesy, rybníky, sportovní areál, cyklostezky či golfový resort.
Skvělá dopravní dostupnost (metro „B“ jen 5 minut chůze).
Nesplacená anuita, která se váže k bytu činní 3.300.000,- . Platíte v měsíčních splátkách.


Ukázat na mapěZvětšit mapu


Další fotografie