Prodej bytu 3+1, 103m2, Praha 1


Celková cena: 18 900 000 Kč za nemovitost


<< Zpět

Kategorie: Byty
Typ prodeje: Prodej
Kraj: Praha 1

Adresa:Elišky Krásnohorské
Evid. číslo:-
Budova:-
Stav objektu:dobrý
Vlastnictví:osobní
Umístění:-
Podlaží počet:5
Podlaží umístění:1
Plocha užitná:103
Plocha podlahová:-
Balkón:-
Lodzie:-
Sklep:ano
Parkovací stání:-
Plyn:-
Provize:-
Zařízen:-

Popis:
Nabízíme vám výjimečnou nabídku bytu, který se nachází v samém srdci Starého Města, a to na jedinečné adrese v těsné blízkosti Pařížské ulice. Byt se nachází v jedné z nejzajímavějších budov Starého Města v tzv. učitelských domech od architekta Otakara Novotného. Tyto domy jsou výjimečné svou architekturou ve stylu kubismu, který vás zaujme na první pohled a navíc tento styl je v architektuře zcela unikátní.
Nabízený byt je bytová jednotka o velikosti 103 m2, nacházející se ve 2 podlaží rohového domu. V interiéru jsou zachovány původní kubistické tvary, doplňky a dekory. Vysoké stropy vytvářejí v bytě působivě klidnou atmosféru. Ve třech pokojích jsou původní zrenovované parketové vlysy. V centrální prosvětlené vstupní hale o velikosti 20 m2 je dlažba a z této místnosti se vstupuje do tří pokojů, koupelny, samostatné toalety, kuchyně a na zastřešenou lodžii. Byt má vlastní etážové topení, nové rozvody vody a elektroinstalace. K bytu náleží prostorná sklepní koje. Byt lze snadno dispozičně uzpůsobit dle Vašich představ. Možností je mnoho, např. 4+kk s jedním průchozím pokojem při zachování vstupní haly nebo zvolit větší prostor odstraněním příček a vytvořit místnosti s několika krásnými atriovými okny. Návrhy již realizovaných rekonstrukcí můžeme na požádání zaslat.
Dům prošel velmi citlivou rekonstrukcí, při které se nejvíce muselo přihlížet na jeho architektonickou a historickou hodnotu, a proto je ve skvělém technickém stavu. Při této rekonstrukci se dbalo na to, aby byl zachován původní kubistický ráz budovy, a to včetně výstavby nového výtahu či renovace dveří.
V těsné blízkosti domu je množství památek (například kostely sv. Ducha a U Salvátora nebo Staronová a Španělská synagoga), okolí nabízí pestrou nabídku vyhlášených restaurací a kaváren, malých obchodů, butiků světových značek i českých návrhářek, ale také služby pro běžný život (prodejny potravin, poštu, knihovnu nebo školy od jeslí po vysoké). Místo má dobrou dostupnost MHD, pár kroků od domu je tramvajová zastávka, v pěším dosahu i stanice metra. Možnost relaxace v zeleni poskytuje např. zahrada Za svatyněmi u Anežského kláštera.


Ukázat na mapěZvětšit mapu